Jeg er klar ved telefonen! Ring på: 219 55 827 Utenfor åpningstid

Tonje Reisekonsulent

Hei . Jeg sitter klar ved telefonen dersom du har spørsmål om reisetilbudet ditt! Ring meg gjerne på 219 55 827 eller send en e-post til info@flamingotours.no.

Hei . Jeg er ikke ved telefonen akkurat nå. Send meg gjerne en e-post på info@flamingotours.no – jeg svarer så fort som mulig.

Napa & Sonoma vintur og smaking

Napa & Sonoma vintur og smaking

USA

Opplev det beste fra vinområdene Napa og Sonoma på denne heldagsturen fra San Francisco.
 
Dagen begynner med henting i det sentrale San Francisco, hvor du kan lene deg tilbake og nyte turen over den ikoniske Golden Gate Bridge og videre gjennom Sonomas bølgende åser og frodige vinlandskap. Underveis deler guiden din spennende fortellinger om områdets vintradisjoner – fra de første spanske misjonærene som brakte vinstokker til regionen, til gullrushet's «Forty-Niners», som nøt vin i sine salonger.
 
På turen besøker du både sjarmerende boutique-vingårder og større vinprodusenter i det naturskjønne området. Du får et innblikk i hele prosessen fra drue til flaske – fra høsting og pressing til lagring og tapping. I tillegg får du mulighet til å gå en tur blant vinmarkene og selvfølgelig smake på de ferdige vinene.
 
Turen varer 8-9 timer og inkluderer vinsmakinger ved totalt 3 stopp i henholdsvis Sonoma & Napa Valley, lokal guide, transport til og fra det sentrale San Francisco.
Husk å ta med gyldig ID. 

Priser

Pris per voksen
2110 NOK
Pris per barn
1140 NOK
De viste prisene er fra priser per person.