Jeg er klar ved telefonen! Ring på: 219 55 827 Utenfor åpningstid

Tonje Reisekonsulent

Hei . Jeg sitter klar ved telefonen dersom du har spørsmål om reisetilbudet ditt! Ring meg gjerne på 219 55 827 eller send en e-post til info@flamingotours.no.

Hei . Jeg er ikke ved telefonen akkurat nå. Send meg gjerne en e-post på info@flamingotours.no – jeg svarer så fort som mulig.

Hotel Alea Tulum

Hotel Alea i Tulum ligger direkte ved Tankah Bay med strand, basseng og moderne rom med aircondition, Wi-Fi og safebox samt enkel tilgang til cenoter og Tulum-ruinene.

Hotel Alea Tulum

Mexico
Hotel Alea ligger direkte ved Tankah Bay, litt nord for Tulum på Riviera Maya. Her bor du helt nær stranden med det turkisblå Karibiske Hav rett foran deg, og samtidig i roligere omgivelser enn nede ved den travle hotellsonen. Tulum by og de berømte mayaruiner ligger innen kort kjøreavstand, så du enkelt kan kombinere strandferie med kultur og byliv.

Du kan nyte strandlivet rett ved hotellet, ta en svømmetur i havet eller slappe av ved hotellets innbydende basseng. Området er perfekt for snorkling og andre opplevelser på vannet. 

Hotel Alea har en restaurant og bar, hvor du kan nyte både lokale meksikanske smaker og internasjonale retter i avslappet feriestemning. Du kan starte dagen med frokost på stedet og senere nyte lunsj eller middag nær havet. Hvis du vil utforske mer av Tulum-området, ligger det flere gode spisesteder innen kort avstand.

Rommene er moderne og lyse med fokus på ro og utsikt til hav eller de grønne omgivelsene. De er innredet med enten dobbeltseng eller med to enkeltsenger. Alle rom har aircondition, Wi-Fi og safebox. 
Fakta om Mexico
  • Mexico City
  • Spansk
  • Mexicansk peso (¢)
  • 130 millioner
  • 16°C - 26°C
  • Sommertid –8 timer, vintertid –7 timer