Vi bruker informasjonskapsler til statistikk og målrettet markedsføring. Hvis du klikker videre på siden, aksepterer du at det blir satt informasjonskapsler til disse formålene. Les mer
Medlem av Det Danske Reisegarantifondet nr. 2829
Skriv til oss på: info@flamingotours.no
Ring til oss på tlf. 21955827
MENY

Heldagsutflukt: Vandring og snorkling

Gå på fottur i Bali Nasjonalpark etterfulgt av snorkling på Menjangan Island. En uforglemmelig heldagsutflukt. Les mer og bestill her.

Heldagsutflukt: Vandring og snorkling

Bali

De to utfluktene «Vandring i Bali Nationalpark» og «Snorkling ved Menjangan Island» kan enkelt kombineres til en fantastisk heldagsutflukt full av opplevelser.

Du starter dagen med en spennende fottur i Bali Nasjonalpark med mulighet til å oppleve det unike dyrelivet, som inkluderer iguaner, leoparder, villsvin, aper og en mengde tropiske fugler og sommerfugler.

Deretter seiler du til Menjangan Island, der du får muligheten til å snorkle og utforske det fascinerende livet under havoverflaten på en av Balis absolutt beste snorkle- og dykkesteder.

Med mange uforglemmelige opplevelser i bagasjen returnerer du til hotellet og har resten av kvelden på egen hånd.

Turen gjennomføres av minimum to personer.

Priser

Pris pr person
990 NOK
Barn 3-6 år
490 NOK
Transport, engelsktalende guider, matpakker og snorkleutstyr er inkludert i prisen.