I Playa Larga bor du i en koselig casa particular med god beliggenhet rett ved eller svært nær havet. Herfra kan du enkelt komme deg til stranden eller gå en tur i den lille byen.
Uansett hvilket casa particular du kommer til at bo på i Playa Larga, får du eget soverom med privat baderom. Noen tilbyr dessuten aircondition og/eller safe.
Casaene vi bruker i Playa Larga er nøye utvalgt og har en mye bedre beliggenhet enn de få hotellene i området – og derfor er det en fantastisk mulighet til å oppleve cubansk kultur og gjestfrihet.
Vær oppmerksom på at bildene du ser bare er eksempler på hvordan et casa i Playa Larga kan se ut. Vi bruker ulike casas og derfor kan vi ikke garantere at du kommer til å bo på akkurat det casa som er vist her.